Welcome to MŠ Plaveč   Klikněte pro přečtení textu nahlas. Welcome to MŠ Plaveč

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 10. KVĚTNA 2021 ... ke stažení ZDE... www.msplavec.cz/dokumenty/priloha_903530920_0_Informace_pro_skoly_a_skolska_zarizeni.pdf .... Stanovení úplaty za měsíce březen a duben... ... - za měsíc březen a duben stanovuji úplatu ve výši 0,- Kč. ...Milé děti, Dlouho jsme se neviděli a neprocházeli jsme se po našich známých místech. Poznáte je podle obrázků? (přiložené fotografie) Pokud ne, poproste rodiče nebo prarodiče, aby vám s tím pomohli a na vaší rodinné procházce Plavčí tato místa navštívili. Čekají vás tam jednoduché úkoly, které hravě zvládnete. A ještě něco ! Připravte si s sebou papírovou krabičku od deseti vajec. Vystřihněte a nalepte si na ni obrázek, který jsem vám poslala. Po stezce pak do této krabičky sbírejte přírodniny, které jsou na obrázku. Pokud se vám podaří za velikonoční svátky krabičku naplnit, klidně se s ní vyfoťte u naší školky vedle zajíčků a pošlete. Moc rády se podíváme jak se vám dařilo. Za kolektiv MŠ zdraví a klidné svátky přeje p. uč. Becková Vše potřebné na tuto akci si stáhnete ZDE - msplavec.cz/dokumenty/akce/akce_pro_deti_03-2020.pdf ... .....Vážení rodiče,... chystáme vedle budovy mateřské školy malou velikonoční výzdobu.... Budeme velice rádi, pokud se zapojíte a přinesete velikonoční výrobky, které zavěsíte na strom vedle budovy MŠ... Jen tak můžeme v této době oslavit příchod jara... Zdravíme všechny děti a rodiče... .......... Pomoc s distanční výukou předškoláků... Na pomoc s distanční výukou předškoláků jsou k dispozici následující odkazy:... - možnost bezplatného přístupu k MIUč+ Zápis je tu do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde... - s předškoláky můžete jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod najdete zde... - velkou výhodou je, že můžete z MIUč+ až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod najdete zde.... - tištěnou verzi Zápis je tu najdete skladem na e-shopu.... - pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., se můžete zaregistrovat na ucebnice.online.... - aktuální informace o pracovních učebnicích pro MŠ najdete na webu Předškolák... Informace k provozu školy od prvního třetí dva tisíce dvacet jedna ... Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci Vláda ČR rozhodla o uzavření škol, včetně mateřských, a to od 1.3.2021... Podrobnější informace jsou dostupné ZDE... msplavec.cz/dokumenty/priloha_878160837_0.pdf ... ... .... Mateřská škola Plaveč oznamuje rodičům, že do odvolání jsou z důvodu vládních nařízení a vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a rozdílné intenzitě výskytu onemocnění Covid-19, zrušeny veškeré akce rodičů s dětmi... Provoz Mateřské školy ve školním roce 2020/2021 se řídí Manuálem vydaným MŠMT....

  Klikněte pro přečtení textu nahlas. INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 10. KVĚTNA 2021 ... ke stažení ZDE... www.msplavec.cz/dokumenty/priloha_903530920_0_Informace_pro_skoly_a_skolska_zarizeni.pdf .... Stanovení úplaty za měsíce březen a duben... ... - za měsíc březen a duben stanovuji úplatu ve výši 0,- Kč. ...Milé děti, Dlouho jsme se neviděli a neprocházeli jsme se po našich známých místech. Poznáte je podle obrázků? (přiložené fotografie) Pokud ne, poproste rodiče nebo prarodiče, aby vám s tím pomohli a na vaší rodinné procházce Plavčí tato místa navštívili. Čekají vás tam jednoduché úkoly, které hravě zvládnete. A ještě něco ! Připravte si s sebou papírovou krabičku od deseti vajec. Vystřihněte a nalepte si na ni obrázek, který jsem vám poslala. Po stezce pak do této krabičky sbírejte přírodniny, které jsou na obrázku. Pokud se vám podaří za velikonoční svátky krabičku naplnit, klidně se s ní vyfoťte u naší školky vedle zajíčků a pošlete. Moc rády se podíváme jak se vám dařilo. Za kolektiv MŠ zdraví a klidné svátky přeje p. uč. Becková Vše potřebné na tuto akci si stáhnete ZDE - msplavec.cz/dokumenty/akce/akce_pro_deti_03-2020.pdf ... .....Vážení rodiče,... chystáme vedle budovy mateřské školy malou velikonoční výzdobu.... Budeme velice rádi, pokud se zapojíte a přinesete velikonoční výrobky, které zavěsíte na strom vedle budovy MŠ... Jen tak můžeme v této době oslavit příchod jara... Zdravíme všechny děti a rodiče... .......... Pomoc s distanční výukou předškoláků... Na pomoc s distanční výukou předškoláků jsou k dispozici následující odkazy:... - možnost bezplatného přístupu k MIUč+ Zápis je tu do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde... - s předškoláky můžete jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod najdete zde... - velkou výhodou je, že můžete z MIUč+ až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod najdete zde.... - tištěnou verzi Zápis je tu najdete skladem na e-shopu.... - pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., se můžete zaregistrovat na ucebnice.online.... - aktuální informace o pracovních učebnicích pro MŠ najdete na webu Předškolák... Informace k provozu školy od prvního třetí dva tisíce dvacet jedna ... Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci Vláda ČR rozhodla o uzavření škol, včetně mateřských, a to od 1.3.2021... Podrobnější informace jsou dostupné ZDE... msplavec.cz/dokumenty/priloha_878160837_0.pdf ... ... .... Mateřská škola Plaveč oznamuje rodičům, že do odvolání jsou z důvodu vládních nařízení a vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a rozdílné intenzitě výskytu onemocnění Covid-19, zrušeny veškeré akce rodičů s dětmi... Provoz Mateřské školy ve školním roce 2020/2021 se řídí Manuálem vydaným MŠMT....
PŘEČÍST NAHLAS

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 10. KVĚTNA 2021

ke stažení ZDE.

 


 

Stanovení úplaty za měsíce březen a duben

- za měsíc březen a duben stanovuji úplatu ve výši 0,- Kč.

 


 

Milé děti,

Dlouho jsme se neviděli a neprocházeli jsme se po našich známých místech.

Poznáte je podle obrázků? (přiložené fotografie)

Pokud ne, poproste rodiče nebo prarodiče, aby vám s tím pomohli a na vaší rodinné procházce Plavčí tato místa navštívili. Čekají vás tam jednoduché úkoly, které hravě zvládnete.

A ještě něco !

Připravte si s sebou papírovou krabičku od deseti vajec. Vystřihněte a nalepte si na ni obrázek, který jsem vám poslala. Po stezce pak do této krabičky sbírejte přírodniny, které jsou na obrázku.

Pokud se vám podaří za velikonoční svátky krabičku naplnit, klidně se s ní vyfoťte u naší školky vedle zajíčků a pošlete.

Moc rády se podíváme jak se vám dařilo.

 

Za kolektiv MŠ zdraví a klidné svátky přeje p. uč. Becková

 

Vše potřebné na tuto akci si stáhnete ZDE.

 Vážení rodiče,

chystáme vedle budovy mateřské školy malou velikonoční výzdobu. Budeme velice rádi, pokud se zapojíte a přinesete velikonoční výrobky, které zavěsíte na strom vedle budovy MŠ. Jen tak můžeme v této době oslavit příchod jara.
Zdravíme všechny děti a rodiče.

 


 

 Pomoc s distanční výukou předškoláků

 

Na pomoc s distanční výukou předškoláků jsou k dispozici následující odkazy:

 

- možnost bezplatného přístupu k MIUč+ Zápis je tu do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde.

- s předškoláky můžete jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod najdete zde

- velkou výhodou je, že můžete z MIUč+ až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod najdete zde

- tištěnou verzi Zápis je tu najdete skladem na e-shopu

- pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., se můžete zaregistrovat na ucebnice.online.

- aktuální informace o pracovních učebnicích pro MŠ najdete na webu Předškolá

- MIUč+ Zápis je tu jsme aktualizovali o interaktivní cvičeníkarty z klobouku (zobrazit příklad cvičení) a poznávací karty (zobrazit příklad cvičení)

 


 

Informace k provozu školy od 1.3.2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci Vláda ČR rozhodla o uzavření škol, včetně mateřských, a to od 1.3.2021.

Podrobnější informace jsou dostupné ZDE.

 


 

Mateřská škola Plaveč oznamuje rodičům, že do odvolání jsou z důvodu vládních nařízení a vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a rozdílné intenzitě výskytu onemocnění Covid-19, zrušeny veškeré akce rodičů s dětmi.


 

Provoz Mateřské školy ve školním roce 2020/2021 se řídí Manuálem vydaným MŠMT.


 

Klikněte pro přečtení textu nahlas.