Welcome to MŠ Plaveč   Klikněte pro přečtení textu nahlas. Welcome to MŠ Plaveč

Klikněte pro přečtení textu nahlas. Plánované akce na školní rok 2021/2022 ... ZÁŘÍ... 1) Školka U Bobříka 2) Krtkovy pravidla 3) Značkohraní ŘÍJEN... 1) Příběhy skřítka podzimníčka 2) Halloweenská party 3) Posvícenské zpívání LISTOPAD... 1) Drakiáda 2) Martin už jede 3) Vítáme advent PROSINEC... 1) Ble, ble, ble kdo to k nám jde 2) Vánoční tradice 3) Dopis Ježíškovi LEDEN... 1) Přišli k nám a byli tři 2) Stopy ke krmítku 3) Sněhuláček panáček ÚNOR... 1) Jedeme z kopce 2) Masopustní rej 3) Tetka chřipka BŘEZEN... 1) Jak mluví zvířátka, jak voní květiny – příroda nás baví 2) Velikonoční zajíček 3) Moje knížka DUBEN... 1) Rosnička Evička 2) Pozor, svítí červená! 3) O neposlušném koštěti KVĚTEN... 1) Bzučíme, letíme 2) Překvapení pro maminky 3) Veselá:smutná země ČERVEN... 1) Indiánská oslava 2) Jedeme, letíme, plujeme 3) Než půjdu do školy ... V průběhu školního roku budou MŠ navštěvovat různé divadelní společnosti s pohádkami pro děti. ... Ve druhé polovině školního roku s předškoláky opět několikrát navštívíme ZŠ a MŠ Mikulovice.
PŘEČÍST NAHLAS

1) Indiánská oslava
2) Jedeme, letíme, plujeme
3) Než půjdu do školy

V průběhu školního roku budou MŠ navštěvovat různé divadelní společnosti s pohádkami pro děti.

Klikněte pro přečtení textu nahlas.