Welcome to MŠ Plaveč   Klikněte pro přečtení textu nahlas. Welcome to MŠ Plaveč

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI... Mateřská škola Plaveč, okres Znojmo, příspěvková organizace, Náves 63, 6 7 1 3 2 ... Plaveč... se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem číslo 99 lomeno 2019 ... Sbírky, o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona číslo 365 lomeno 2000 Sbírky, o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (Evropské unie) 2016 lomeno 2102. ... Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky ms plavec tečka c z... Stav souladu... Uvedené internetové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1. tečka 2 a standardem WCAG 2 tečka 1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže... Přístupnost obsahu... Na internetových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení... Formát PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Acrobat Reader... V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů... Nepřístupný obsah... Níže uvedený obsah není přístupný... Z důvodu nesouladu se zákonem číslo 99 lomeno 2019 Sbírky, ve znění pozdějších předpisů; ... Odkazy na náhledových fotografiích ve fotogaleriích nemají textový popis, protože obrázky nemají uvedený alternativní text (kritéria 1.1.1 a 2.4.4 standardu WCAG 2.1). Vzhledem k množství fotografií a kapacitám provozovatele webu by doplnění smysluplného alternativní text ke všem fotografiím způsobilo nepřiměřenou zátěž (podle paragrafu 7 zákona)... Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti... Toto prohlášení bylo vypracováno dne 21.12.2020 ... Toto prohlášení bylo vypracováno posouzením provedeným třetí stranou – technickým provozovatelem těchto internetových stránek. Pro vypracování prohlášení byl použit zákon číslo 99 lomeno 2019 Sbírky, a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávanému standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1. Zpětná vazba... Mateřská Škola Plaveč má za cíl, aby jí spravované internetové stránky byly přístupné všem jejím uživatelům a to na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita)... Kontakt je... Mateřská škola Plaveč, příspěvková organizace... Náves 63 ... 6 7 1 3 2 Plaveč telefon: 515 252 252 e-mail: info zavináč ms plavec tečka C Z Postupy pro prosazování práva V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva: Ministerstvo vnitra odbor eGovernmentu náměstí Hrdinů 1634/3 140 21 Praha 4 e-mail: pristupnost zavináč m v c r tečka CZ

  Klikněte pro přečtení textu nahlas. PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI... Mateřská škola Plaveč, okres Znojmo, příspěvková organizace, Náves 63, 6 7 1 3 2 ... Plaveč... se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem číslo 99 lomeno 2019 ... Sbírky, o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona číslo 365 lomeno 2000 Sbírky, o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (Evropské unie) 2016 lomeno 2102. ... Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky ms plavec tečka c z... Stav souladu... Uvedené internetové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1. tečka 2 a standardem WCAG 2 tečka 1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže... Přístupnost obsahu... Na internetových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení... Formát PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Acrobat Reader... V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů... Nepřístupný obsah... Níže uvedený obsah není přístupný... Z důvodu nesouladu se zákonem číslo 99 lomeno 2019 Sbírky, ve znění pozdějších předpisů; ... Odkazy na náhledových fotografiích ve fotogaleriích nemají textový popis, protože obrázky nemají uvedený alternativní text (kritéria 1.1.1 a 2.4.4 standardu WCAG 2.1). Vzhledem k množství fotografií a kapacitám provozovatele webu by doplnění smysluplného alternativní text ke všem fotografiím způsobilo nepřiměřenou zátěž (podle paragrafu 7 zákona)... Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti... Toto prohlášení bylo vypracováno dne 21.12.2020 ... Toto prohlášení bylo vypracováno posouzením provedeným třetí stranou – technickým provozovatelem těchto internetových stránek. Pro vypracování prohlášení byl použit zákon číslo 99 lomeno 2019 Sbírky, a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávanému standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1. Zpětná vazba... Mateřská Škola Plaveč má za cíl, aby jí spravované internetové stránky byly přístupné všem jejím uživatelům a to na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita)... Kontakt je... Mateřská škola Plaveč, příspěvková organizace... Náves 63 ... 6 7 1 3 2 Plaveč telefon: 515 252 252 e-mail: info zavináč ms plavec tečka C Z Postupy pro prosazování práva V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva: Ministerstvo vnitra odbor eGovernmentu náměstí Hrdinů 1634/3 140 21 Praha 4 e-mail: pristupnost zavináč m v c r tečka CZ
PŘEČÍST NAHLAS

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

 

Mateřská škola Plaveč, okres Znojmo, příspěvková organizace, Náves 63, 671 32 Plaveč se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky msplavec.cz.

 

Stav souladu

Uvedené internetové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže.

 

Přístupnost obsahu

Na internetových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení.

Formát PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Acrobat Reader.

V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

 

Nepřístupný obsah

Níže uvedený obsah není přístupný:

- Z důvodu nesouladu se zákonem č. 99/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů;

Odkazy na náhledových fotografiích ve fotogaleriích nemají textový popis, protože obrázky nemají uvedený alternativní text (kritéria 1.1.1 a 2.4.4 standardu WCAG 2.1). Vzhledem k množství fotografií a kapacitám provozovatele webu by doplnění smysluplného alternativní text ke všem fotografiím způsobilo nepřiměřenou zátěž (podle § 7 zákona)

 

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 21.12.2020.

Toto prohlášení bylo vypracováno posouzením provedeným třetí stranou – technickým provozovatelem těchto internetových stránek. Pro vypracování prohlášení byl použit zákon č. 99/2019 Sb., a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávanému standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1.

 

Zpětná vazba

Mateřská Škola Plaveč má za cíl, aby jí spravované internetové stránky byly přístupné všem jejím uživatelům a to na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita).

Kontakt je:

Mateřská škola Plaveč, příspěvková organizace

Náves 63

67132 Plaveč

telefon: 515252252

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra

odbor eGovernmentu

náměstí Hrdinů 1634/3

140 21 Praha 4

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Klikněte pro přečtení textu nahlas.